Honvéd Arrabona Sportegyesület Tisztújító és Éves rendes közgyűlése

A Honvéd Arrabona Sportegyesület 2014. február 26-án, szerdán 16.00 órára hívja össze 2014. évi rendes közgyűlését a Béri Balog Ádám Honvédszálló „A” szárny földszinti termébe, 9025 Győr, Bercsényi-liget 99-101. (Kérem, hogy a tagsági kártyáját mindenki hozza magával, a jelenléti ív kitöltéséhez szükséges!)

Szavazatképtelenség esetén a megismételt közgyűlés ugyanazon a napon, ugyanazon a helyszínen 16.15 perckor kerül megtartásra. A megismételt közgyűlés a jelenlevők számától függetlenül szavazatképes.

Javasolt napirendi pontok:

1. A közgyűlés megnyitása, határozatképesség megállapítása, levezető elnök, jegyzőkönyvvezető, jegyzőkönyv hitelesítők megválasztása;
  2. Az egyesület vezetőségének 2013. évi beszámolója;
  3. Az egyesület vezetőségének tisztújítása;
  4. Szükség esetén az egyesület alapszabályának módosítása (ha az új elnökség funkcionális összetétele eltér a korábbitól);
  5. Az egyesület vezetőségének javaslatai a 2014. évi programokra;
  6. A 2014. évi tagdíjak mértékének meghatározása;
  7. Hozzászólások, javaslatok, vélemények.

Minden tisztelt Sporttársunkat szeretettel várunk!

Honvéd Arrabona Sportegyesület vezetése

Meghívó letöltése (.pdf)